تمدید اشتراک کاربران ردیاب

تمدید اکانت protrack (شارژ سامانه آنلاین ردیاب)

توجه فرمایید فرایند تمدید حداکثر بعد از 2 ساعت کاری بصورت خودکار انجام می شود

تمدید اشتراک ردیاب اسمارتک (شارژ سرویس ردیابی آنلاین ردیاب خودرو و ردیاب شخصی)


کاربر عزیز، تمدید اشتراک جهت سرویس ردیابی آنلاین در وبسایت و اپلیکیشن ردیاب اسمارتک امکان و قابل پرداخت میباشد. مبلغ دریافتی از کاربران به منظور ارتقا نرم افزار و تجهیزات سرور میباشد.
همواره سعی ما بر این است که ضمن رعایت حقوق کاربران، استفاده از سیستم آنلاین را تضمین و با ارائه ی بهترین خدمات‌، هزینه را به حداقل برسانیم.
به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان محترم،استفاده از امکانات کلی دستگاه با دستورات ارسالی توسط پیامک از طریق تلفن همراه اعم از کنترل موقعیت، قطع کن موتور، شنود و.... برای کاربران هیچ گونه هزینه ای نداشته و به صورت دائم و بدون نیاز به تمدید، قابل استفاده میباشد.

 

راهنمای تمدید اشتراک ردیاب اسمارتک


برای شارژ اشتراک سرویس ردیابی آنلاین ردیاب خود، شماره سریال یا همان IMEI دستگاه را وارد نمایید و سپس کلید بررسی و اتصال به درگاه را انتخاب کنید، اطلاعات دستگاه را بررسی نموده و در صورت صحت آن، نام، ایمیل و شماره ی همراه خود را وارد کرده و بر روی اتصال به درگاه کلیک کنید.
پرداخت شما با استفاده از کلیه ی کارت های عضو شتاب به صورت آنلاین انجام پذیر میباشد.
نکته :
1. شماره سریال یا همان IMEI یک عدد 15 رقمی اختصاصی بر روی دستگاه شما میباشد که بر روی جعبه، پشت دستگاه درج شده که در زمان ورود به پنل ردیابی نیز به آن نیاز دارید. 
2. در صورتی که به شماره سریال دستگاه خود دسترسی ندارید، میتوانید با ارسال متن #PARAM از طریق پیامک به سیم کارت دستگاه، شماره سریال آن را دریافت کنید.
3. حتما قبل از تمدید دستگاهی که مدتهاست از آن استفاده نکرده اید، نسبت به روشن بودن دستگاه و داشتن اعتبار کافی در سیم کارت آن اطمینان حاصل فرمایید. 
4. سامانه ی تمدید آنلاین، تنها به دستگاه ردیاب اسمارتک اختصاص داشته و امکان تمدید سایر دستگاه‌ها وجود ندارد. 
5. در صورتی که سیستم پرداخت آنلاین، شماره سریال شما را قبول نمیکند در حالی که از صحت آن اطمینان دارید با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. 
از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

آپارات تلگرام اینستاگرام